Buitenlamp staand h-70cm antraciet LED 15W 2jr garantie nr 21117
Artikelnummer: 21117 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | prisma |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | pmma |
| Hoogte: | 70cm |
| Doorsnede: | 18cm |
| Fitting: | Ledmodule |
| Licht Levensduur: | 30000 |
| Lichtbron: | LED 15w |
| Lichtkleur: | 3000 |
| Lumen: | 1400 |
| Energie Label: | A i |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Nee |
| IP Waarde: | 65 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassingen: | Verlichten van paden en borders. Orientatie verlichting. Sfeerverlichting. |
