Buitenlamp staand antraciet h-65cm LED 7W 2jr garantie nr 21092
Artikelnummer: 21092 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | opaal |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | glas |
| Hoogte: | 65cm |
| Doorsnede: | 9cm |
| Fitting: | led module |
| Licht Levensduur: | 20000 |
| Lichtbron: | LED 7W |
| Lichtkleur: | 3000 |
| Lumen: | 760 |
| Energie Label: | A i |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Nee |
| IP Waarde: | 54 |
| Fundatie: | F375 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassingen: | Verlichten van paden en borders. Orientatie verlichting. Sfeerverlichting. |
