Buitenlamp staand zwart E27 h-90cm 2jr garantie nr 341023
Artikelnummer: 341023 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | opaal |
| Materiaal: | polycarbonaat |
| Lichtvenster Materiaal: | pmma |
| Hoogte: | 90cm |
| Doorsnede: | 8cm |
| Fitting: | E27 |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Ja |
| IP Waarde: | 65 |
| Garantie: | 2 jaar |
