Buitenlamp antraciet staand h-60cm LED 10W 2jr garantie nr 389763
Artikelnummer: 389763 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | antracietgrijs |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | opaal |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | polycarbonaat |
| Hoogte: | 60cm |
| Doorsnede: | 18cm |
| Fitting: | Ledmodule |
| Licht Levensduur: | 30000 |
| Lichtbron: | LED 10W |
| Lichtkleur: | 3000 |
| Lumen: | 1680 |
| Energie Label: | A i |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Nee |
| IP Waarde: | 65 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassingen: | Sfeerverlichting. Particulier, semi overheid. |
