Buitenlamp staand h-100cm LED 10W zwart 2jar garantie nr 389823
Artikelnummer: 389823 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | zwart |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | opaal |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | polycarbonaat |
| Hoogte: | 100cm |
| Diepte: | 12cm |
| Doorsnede: | 25cm |
| Fitting: | Ledmodule |
| Licht Levensduur: | 50000 |
| Lichtbron: | LED 10W |
| Lichtkleur: | 3000 |
| Lumen: | 1295 |
| Energie Label: | A i |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Nee |
| IP Waarde: | 65 |
| Fundatie: | F400 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassingen: | Verlichten van paden en borders. Orientatie verlichting. Sfeerverlichting. Particulier, bedrijf, semi overheid. |
