Buitenlamp grondspot antraciet LED 30W kantelbaar 3jr garantie nr 401222
Artikelnummer: 401222 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | grafiet |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | helder |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | glas |
| Hoogte: | 26cm |
| Breedte: | 16cm |
| Doorsnede: | 10cm |
| Fitting: | Ledmodule |
| Licht Levensduur: | 30000 |
| Lichtbron: | LED 30W |
| Lichtkleur: | 3000 |
| Lumen: | 2581 |
| Energie Label: | A i |
| Voltage: | 230V |
| Optie 12v: | Nee |
| IP Waarde: | 66 |
| Fundatie: | F400 |
| Garantie: | 3 jaar |
| Toepassingen: | Verlichten van gevel, bomen. |
