Buitenlamp wand vierkant antraciet 1-lichts GU10 2jr garantie nr 385551
Artikelnummer: 385551 OverzichtSpecificaties
| Kleur: | antraciet |
|---|---|
| Lichtvenster Kleur: | helder |
| Materiaal: | aluminium |
| Lichtvenster Materiaal: | glas |
| Hoogte: | 10cm |
| Breedte: | 6cm |
| Diepte: | 9cm |
| Fitting: | GU10 |
| Lichtbron: | exclusief |
| Energie Label: | A-E Geschikt voor LED i |
| Voltage: | 12V, 230V |
| Optie 12v: | Ja, Meerprijs € 12,00. Voeg artikelnr. LS4 toe aan uw bestelling. |
| IP Waarde: | 54 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Toepassingen: | Orientatie verlichting. Sfeerverlichting. Particulier, Bedrijf |
| Omschrijving: | Wall Light CUB IP54 GU10 max.35W 1e |
